Team

Onderbouw

Pascal van Zijl

Leerkracht

Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag

Martien de Rooij

Leerkracht

Maandag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag

Mieke Bosch

Invalleerkracht

Dinsdag

Annet Demeijer

Leerkracht

Maandag, Dinsdag, Donderdag, Vrijdag

Lisa Wiedemeijer

Leerkracht in opleiding

Woensdag

Susanne Schotte

Leerkracht

Woensdag, Donderdag, Vrijdag

Anina van Steenwijk

Leerkracht

Maandag, Dinsdag, Donderdag, Vrijdag om de week

Kitty Versteegen

Leerkracht

Maandag, Dinsdag, Woensdag, Vrijdag

Middenbouw

Carlijn Huis

Leerkracht

Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag

Tessa van den Eeckhout- Tebbenhof

Leerkracht

Maandag om de week

Maaike van Doorn

Leerkracht in opleiding

Donderdag

Patty Petri

Leerkracht

Donderdag, Vrijdag

Anke van Bruggen

Leerkracht in opleiding

Maandag, Dinsdag, Vrijdag

Nadine van Leenen

Leerkracht

Maandag, Dinsdag, Woensdag

Liesbeth Kluin

Leerkracht

Woensdag, Donderdag, Vrijdag

Cornélise Smids

Leerkracht

Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag

Annuska Overgaag

Leerkracht

Maandag, Dinsdag, Donderdag, Vrijdag

Yassin Semlali

Onderwijsassistent

Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag

Edith Zonnenschijn

Onderwijsassistent lezen

Maandag, Dinsdag, Woensdag

Roos Petrie

Invalleerkracht

Woensdag, Vrijdag

Dana Haak

Leerkracht

met zwangerschapsverlof

Pim Frank

Leerkracht

Bovenbouw

Marjolein van Ommen

Leerkracht

Maandag, Dinsdag, Vrijdag

Neeltje Jobse

Leerkracht

Woensdag, Donderdag

Judith van Hal

Leerkracht

Donderdag, Vrijdag

Madhivi Soekhoe- Mahabir

Leerkracht

Maandag, Dinsdag, Woensdag

Saskia Struijk van Bergen

Leerkracht

Woensdag om de week, Donderdag, Vrijdag

Annemarie Beekman

Leerkracht

Maandag, Dinsdag, Woensdag

Michiel Reijnen

Leerkracht in opleiding

Dinsdag, Woensdag, Donderdag

Ilse Witteveen

Leerkracht

Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag

Michiel Knotnerus

Leerkracht in opleiding

Ondersteuning

Saskia Struijk van Bergen

Teamleiding en coach

Maandag, woensdag om de week

Judith van Hal

Teamleiding

Maandag, Dinsdag

Soile Daniel

Teamleiding

Dinsdag, Woensdag, Donderdag

Ilse Witteveen

Teamleiding

Vrijdag

Tessa van den Eeckhout- Tebbenhof

Intern begeleider

Dinsdag, Woensdag

Marjolein van Ommen

Intern begeleider

Woensdag, Donderdag

Bart van Ee

Gymleerkracht

Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag

Gerda van Groningen

Remedial teacher

Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag

Wendy Goossens

Administratie

Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag

Peter de Jong

Conciërge

Donderdag, Vrijdag

Olga Ariese

Facilitair medewerker

Dinsdag, Donderdag, Vrijdag